Ogłoszenia


  Środa 10 października 2018

  "Czyste Powietrze"- spotkanie informacyjne

      Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie zaprasza mieszkańców gminy na spotkanie organizowane przez Ministerstwo Środowiska dotyczące  Programu „Czyste Powietrze”,  które odbędzie się  15 października 2018r., (tj. poniedziałek) o godz. 18oo  w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrzyńskim.


  Program priorytetowy koncentruje się na termomodernizacji oraz efektywnym zarządzaniu energią w gospodarstwach domowych, co pozwoli zmniejszyć ilość zużywanej energii cieplnej i rzeczywiste oszczędności finansowe. Zyska na tym również stan środowiska naturalnego, dzięki ograniczeniu emisji pyłów, gazów cieplarnianych i innych substancji.

  Program priorytetowy „Czyste Powietrze” to możliwość uzyskania wsparcia finansowego przez osoby fizyczne, właścicieli domów jednorodzinnych na ocieplenie domu, wymianę okien czy na wymianę starego, wysoko-emisyjnego kotła grzewczego.

  Więcej informacji o projekcie Czyste Powietrze pod adresem:

  https://www.bip.wfosigw.rzeszow.pl/index.php/programy/programy-wspolne/czyste-powietrze/780-program-priorytetowy-czyste-powietrze 

  https://www.mos.gov.pl/czyste-powietrze/

  http://nfosigw.gov.pl/czyste-powietrze/aktualnosci/