Wydarzenia


  Poniedziałek 11 marca 2019

  Gminne Obchody Dnia Kobiet

  9 marca 2019 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrzyńskim odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet.  Organizatorami imprezy byli: Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrzyńskim.

  Z okazji tego wyjątkowego święta  dla Pań przygotowano wieczór pełen atrakcji.


  W spotkaniu udział wzięła m.in. Pani Maria Kurowska Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego oraz Panie, które na co dzień  aktywnie uczestniczą w życiu gminy i  działają na rzecz jej  rozwoju.

  W imieniu lokalnej społeczności Pan Marek Tęczar złożył Paniom życzenia i wręczył symboliczne róże.

  Organizatorzy zadbali również o wyjątkową oprawę artystyczną wieczoru. Panie mogły podziwiać spektakl pt. „Pewnego razu… Opowieści przy herbatce” w reżyserii Pani Moniki Adamiec w wykonaniu Teatru Kantora Wymiany Myśli z Wielopola Skrzyńskiego oraz koncert Kacpra Leśniewskiego - uczestnika „The Voice Of Poland” wraz z zespołem.

  Pan Marek Tęczar Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie wręczył bukiet kwiatów Pani Marii Kurowskiej i podziękował za dotychczasowe wspieranie wielu działań inwestycyjnych służących rozwojowi obszaru naszej gminy. Podkreślił, że Pani Maria, pełniąc funkcję Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego zawsze przychylnie odnosiła się do propozycji zadań wnioskowanych przez naszą gminę. Jej zaangażowanie w sprawy regionu wpłynęło na decyzję o kandydowaniu do Parlamentu Europejskiego. Cieszę się, że takie osoby jak Pani Maria Kurowska, przychylne sprawom naszej Małej Ojczyzny chcą pracować dla regionu w Europarlamencie. Swoje zdanie w tej kwestii wyraziły również Panie biorące udział w wydarzeniu, które podczas wspólnej sesji fotograficznej zadeklarowały swoje poparcie dla kandydatki.

  Wybory do Europarlamentu odbędą się 26 maja 2019 roku. Podczas sobotniej konwencji regionalnej PiS w Jasionce zaprezentowano listę kandydatów PiS-u do Europarlamentu z Podkarpacia, na której na miejscu 9 znalazła się Pani Maria Kurowska. Kandydatce życzymy wygranej i powodzenia na nowym etapie politycznej kariery.