Aktualności


Sobota 10 lutego 2018

W sobotę 10 lutego w dwóch turniejach uczestniczyli zawodnicy urodzeni w 2008 i 2009 roku.
Do rywalizacji przystąpiło, aż 14 zespołów!

Wielopole Skrzyńskie zajęło VI miejsce w klasyfikacji "Turniej Poranny 2008/09".

Wyróżniono też naszych zawodników:

  • Mikołaj Dziadecki - specjalne wyróżnienie od Dyrektora Akademii,
  • Marcin Krasoń - wyróżnienie najlepszego zawodnika zespołu.


Poniżej klasyfikacja zespołów oraz lista zawodników wyróżnionych indywidualnie!

TURNIEJ PORANNY 2008/09

I miejsce Krosno 2008
II miejsce Krosno 2009
III miejsce Haczów
IV miejsce Rymanów
V miejsce Jabłonica
VI miejsce Wielopole Skrzyńskie
VII miejsce Łęki Dukielskie

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dawid Pelczar (Krosno 2009)!
Najlepszym bramkarzem turnieju został Szymon Szerszeń (Rymanów)!
Królem strzelców został Bartek Barański, który zdobył aż 13 goli (Krosno 2008)!

Specjalne wyróżnienie od Dyrektora Akademii otrzymał Mikołaj Dziadecki (Wielopole Skrzyńskie)!

Oprócz tego w każdym zespole wyróżniliśmy jednego najlepszego zawodnika:

  • Krosno 2008 Yeshe Naczas
  • Krosno 2009 Karol Wanic
  • Haczów Karol Zawojski
  • Wielopole Skrzyńskie Marcin Krasoń
  • Rymanów Szymon Bolanowski
  • Łęki Dukielskie Dominik Lichtarski 
  • Jabłonica Polska Oliwia Kasprzyk

TURNIEJ POPOŁUDNIOWY 2008/09

I miejsce Iskrzynia
II miejsce Zręcin
III miejsce Grabownica Starzeńska
IV miejsce Blizne
V miejsce Osiek Jasielski
VImiejsce Krosno
VII miejsce Kopytowa

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Szymon Wyżkiewicz (Krosno)!
Najlepszym bramkarzem turnieju został Franek Kucza (Zręcin )!
Królem strzelców został Kacper Płotczyk (Blizne)!

Specjalne wyróżnienie od Dyrektora Akademii otrzymał Michał Książkiewicz (Krosno)!

Oprócz tego w każdym zespole wyróżniliśmy jednego najlepszego zawodnika:

  • Iskrzynia Fabian Inglot 
  • Zręcin Emil Godzisz 
  • Grabownica Starzeńska Kevin Marszałek
  • Blizne Piotr Nogaj
  • Osiek Jasielski Sebastian Chochołek
  • Krosno Damian Zaborniak
  • Kopytowa Gabriel Sajdak

Dodatkowo wyróżnienie otrzymali:
Kubuś Bryliński, najmłodszy zawodnik turnieju, młodszy od pozostałych zawodników aż o 4 lata!
Emilka Trześniowska, jedyna dziewczynka biorąca udział w turnieju popoludniowym, która dodatkowo minimalnie przegrała walkę o tytuł Króla Strzelców turnieju!

Partnerem medialnym wydarzenia jest RYMANOWIAK.PL

Partnerami turniejów w Sieniawie byli:
Gmina Rymanów i Burmistrz Gminy Rymanów
Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
Klub Start Rymanów
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie
Zakład Gospodarki Komunalnej w Rymanowie
POMALUJMY.PL
LATER
AKORP Serwis
STAL IMPEX.

Film z ceremonii zakończenia - https://www.youtube.com/watch?v=vflxDIJFJ_Y&t=4s
Galeria zdjęć na Facebook - https://www.facebook.com/pg/kapkrosno/photos/?tab=album&album_id=1672795512800963
Źródło - http://kapbardomed.pl/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=255&cntnt01returnid=16

{# #}