Wydarzenia


  Piątek 16 sierpnia 2019

  Jubileusz 100-lecia urodzin Pani Anny Sypień z Nawsia

  W dniu 16 sierpnia 2019 roku w miejscowości Nawsie miało miejsce niecodzienne wydarzenie - setne urodziny obchodziła mieszkanka gminy Wielopole Skrzyńskie Pani Anna Sypień. Pani Anna urodziła się 16 sierpnia 1919 roku w Nawsiu.


  W związku z tym pięknym jubileuszem z wizytą do Zacnej Jubilatki przybyli: Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie Pan Marek Tęczar, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Wielopolu Skrzyńskim Pani Danuta Szostak oraz Kierownik Placówki Terenowej KRUS Oddział w Ropczycach Pan Marek Pająk.

  W uroczystości  uczestniczyła rodzina dostojnej Jubilatki. Były życzenia, kwiaty oraz upominki. Setne urodziny to piękny cały wiek wypełniony codziennymi radościami i troskami, ale także pracą i poświęceniem dla dobra bliskich. Sto lat w życiu to czas bogaty w wartości, źródło wiedzy, doświadczeń i życiowej mądrości.

  Jeszcze raz serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu, życzymy Pani Annie dużo zdrowia, cierpliwości w zmaganiu się z wszelkimi niedogodnościami dnia codziennego oraz zasłużonego odpoczynku w tak dobrym klimacie ciepła rodzinnego.