Wydarzenia


  Piątek 27 października 2017

  Jubileusz 100 - lecia urodzin Pani Genowefy Bizon z Broniszowa

  W dniu 27 października 2017 roku w miejscowości Broniszów miało miejsce niecodzienne wydarzenie - setne urodziny obchodziła mieszkanka gminy Wielopole Skrzyńskie Pani Genowefa Bizon.


  Pani Genowefa urodziła się 27 października 1917 roku w Szkodnej. Przez całe życie wraz z mężem Władysławem zajmowali się gospodarką, z której się utrzymywali. Wraz z mężem wychowali 3 dzieci. Od 31 lat jest wdową. Pani Genowefa doczekała się 7 wnuków, 12 prawnuków i 5 praprawnuków.

  Z okazji tak uroczystego Jubileuszu najlepsze życzenia dalszych długich lat w szczęściu, zdrowiu i wszelkiej pomyślności złożyli Jubilatce: Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie Pan Marek Tęczar, Inspektor ds. Ewidencji Ludności Pan Piotr Jaworek oraz Kierownik Placówki Terenowej KRUS Oddział w Ropczycach Pan Marek Pająk.

  W tej wzruszającej uroczystości Jubilatce towarzyszyła rodzina. Uroczystość wypełniona szeregiem interesujących wspomnień Jubilatki, przebiegła w miłej, rodzinnej atmosferze. Pani Genowefa cieszy się dobrym zdrowiem, młodzieńczym uśmiechem i pogodą ducha.

  Pani Genowefie Bizon jeszcze raz gratulujemy tego pięknego Jubileuszu, jednocześnie życzymy dużo zdrowia, by każdy kolejny dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości.