Wydarzenia


  Piątek 17 kwietnia 2020

  Jubileusz 100-lecia urodzin Pani Janiny Ochał z Broniszowa

  17 kwietnia 2020 roku piękny jubileusz 100-lecia urodzin obchodziła mieszkanka Gminy Wielopole Skrzyńskie - Pani Janina Ochał.

  Specjalne gratulacje i życzenia kolejnych długich lat życia w imieniu swoim i mieszkańców przekazał Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie Pan Marek Tęczar. Dostojna Jubilatka, za pośrednictwem członka rodziny, otrzymała list gratulacyjny, kwiaty oraz upominki.


  Pani Janina z pewnością może być dumna, myśląc o swoim życiu, które jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń Polaków. Wiele w życiu przeżyła i  na własne oczy widziała zmiany zachodzące w naszym regionie na przestrzeni całego wieku. 

  Nasza Jubilatka urodziła się w 1920 roku w Broniszowie, w 1943 roku zawarła związek małżeński. Razem z mężem mieszkali w Broniszowie. Pani Janina urodziła pięć córek (dwie zmarły), w 2000 roku zmarł mąż Feliks. Od 20 lat mieszka u córki Krystyny wraz z jej rodziną w Broniszowie. Doczekała się 22 wnuków, 31 prawnuków i 1 praprawnuczki.

  Pani Janinie gratulujemy tego pięknego Jubileuszu, jednocześnie życzymy dużo zdrowia, by każdy kolejny dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób najbliższych.