Ogłoszenia


  Środa 30 września 2020

  Jubileusz 100-lecia urodzin pani Michaliny Rakoczy z Brzezin

  Niecodzienną uroczystość obchodziła Pani Michalina Rakoczy z Brzezin. Seniorka rodu świętowała uroczyście swoje urodziny. Okazja ku temu była bardzo wyjątkowa, ponieważ nasza Czcigodna Jubilatka Pani Michalina w dniu 29 września 2020 roku ukończyła 100 lat!
  Ten dzień, to nie tylko wielki zaszczyt dla Jubilatki, to nie tylko święto rodzinne, ale również ważne wydarzenie w historii gminy Wielopole Skrzyńskie.


  Specjalne gratulacje i życzenia w imieniu swoim oraz mieszkańców całej gminy przekazał Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie Pan Marek Tęczar. Dostojna Jubilatka, za pośrednictwem członka rodziny, otrzymała kwiaty, okolicznościowy dyplom i upominki.
  Pani Michalina Rakoczy urodziła się w 1920 roku w Brzezinach. Tu wychowywała się, chodziła do szkoły, założyła rodzinę i mieszka wraz z najbliższą rodziną do dnia dzisiejszego. Przez całe życie wraz z mężem Franciszkiem zajmowali się gospodarką, z której się utrzymywali. Wraz z mężem wychowali 2 córki. Od 48 lat jest wdową. Pani Michalina dochowała się 5 wnuków, 9 prawnuków i 1 praprawnuka.
  Serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu, życzymy Pani Michalinie na kolejne lata dużo dobrego zdrowia, cierpliwości w zmaganiu się z wszelkimi niedogodnościami dnia codziennego oraz jeszcze wielu lat zasłużonego odpoczynku w cieple rodzinnego klimatu.