Wydarzenia


  Piątek 4 czerwca 2021

  Jubileusz 100-lecia urodzin Pani Wiktorii Bożek z Nawsia

  W piątek 4 czerwca 2021 roku swój piękny Jubileusz setnych urodzin świętowała mieszkanka Gminy Wielopole Skrzyńskie – Pani Wiktoria Bożek. To wyjątkowa i piękna okoliczność, która nie zdarza się często. 100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu.


  Specjalne gratulacje i życzenia kolejnych długich lat życia w imieniu swoim i mieszkańców przekazał Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie Pan Marek Tęczar, Przewodniczący Rady Gminy Wielopole Skrzyńskie Pan Piotr Zięba oraz Kierownik Placówki Terenowej KRUS Oddział w Ropczycach Pan Marek Pająk. Dostojna Jubilatka otrzymała listy gratulacyjne, kwiaty oraz upominki.

  Pani Wiktoria z pewnością może być dumna, myśląc o swoim życiu, które jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń Polaków. Nasza Jubilatka urodziła się w 1921 roku w Wielopolu Skrzyńskim, w lutym 1942 roku zawarła związek małżeński. Razem z mężem mieszkali w Nawsiu. Pani Wiktoria urodziła troje dzieci, w 1980 roku zmarł mąż Walenty. Doczekała się 4 wnuczek i 2 wnuków, 4 prawnuczek i 4 prawnuków.

  Pani Wiktorii gratulujemy tego pięknego Jubileuszu, jednocześnie życzymy dużo zdrowia, by każdy kolejny dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób najbliższych.