Wydarzenia


  Poniedziałek 20 kwietnia 2020

  Maseczki ochronne dla Urzędu Gminy Wielopole Skrzyńskie

  Pracownicy Urzędu Gminy Wielopole Skrzyńskie otrzymali maseczki ochronne wielokrotnego użytku uszyte przez Panią Sławomirę Marciniec Sołtys Sołectwa Broniszów.

  W obecnej sytuacji naczelną zasadą działania nas wszystkich jest teraz zapobieganie i ochrona, bo w sytuacji zagrożenia ważne jest odpowiedzialne zachowanie każdego z nas.

  Przypominam, że od 16 kwietnia wprowadzony został obowiązek zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej. To kolejne wytyczne, których celem jest zahamowanie rozprzestrzenianie się koronawirusa.


  W imieniu pracowników Urzędu Gminy w Wielopolu Skrzyńskim składam podziękowanie na ręce Pani Sławomiry Marciniec za podjętą inicjatywę, okazane wsparcie i troskę o nasze wspólne bezpieczeństwo.

  Ponadto pragnę przypomnieć, że na obszarze naszej gminy prowadzona jest również akcja szycia masek ochronnych dla naszych mieszkańców. Na moją prośbę maski przygotowują wspólnie z mieszkańcami naszej gminy Warsztaty Terapii Zajęciowej w Wielopolu Skrzyńskim. Dziękuję Wszystkim, którzy przyłączyli się do tej akcji – Marek Tęczar Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie.