Wydarzenia


  Piątek 10 grudnia 2021

  Nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe

  10 grudnia 2021 roku w Urzędzie Gminy w Wielopolu Skrzyńskim Pan Marek Tęczar Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie wręczył symboliczne nagrody oraz listy gratulacyjne dwóm zawodniczkom Wielopolskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego. Nagrody zostały przekazane w dowód uznania za osiągnięte wyniki sportowe w dyscyplinie: tenis stołowy.


  Dziewczęta Wiktoria i Małgorzata Poręba to uczennice II i III klasy Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Marii Kantora w Wielopolu Skrzyńskim. Pomimo wielu obowiązków szkolnych biorą aktywny udział w turniejach i zawodach sportowych  na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim, w których osiągają sukcesy sportowe.

  Małgorzata – mistrzyni Podkarpacia indywidualnie i w grze deblowej, wygrane dwa wojewódzkie turnieje w kategorii Skrzatek, I miejsce w ogólnopolskim turnieju tenisa stołowego w Bilczy oraz Gdowie, II miejsce w ogólnopolskich turniejach w tenisie stołowym w kategorii Skrzatek w Grodzisku Mazowieckim, II miejsce w kategorii Żaczek w Kraśniku, Liśniku Dużym oraz Gliwicach.

  Wiktoria – wygrane dwa wojewódzkie turnieje klasyfikacyjne w kategorii Skrzatek sezonu 2021/2022, brązowa medalistka w indywidualnych mistrzostwach województwa w kategorii Skrzatek sezonu 2020/2021, złota medalistka w deblowych mistrzostwach województwa w kategorii Skrzatek sezonu 2020/2021, wygrane turnieje ogólnopolskie w tenisie stołowym w kategorii Skrzatek w Gliwicach oraz Bilczy, II miejsce w ogólnopolskim turnieju Żaczek w Bilczy.

  Kolejne wygrane stanowią potwierdzenie zdobytych umiejętności oraz świadectwo siły charakteru i waleczności zawodniczek, ale także determinacji i aktywności rodziców, którzy na każdym etapie kariery sportowej wspierają swoje dzieci. 

  Z pewnością osiągnięte sukcesy sportowe będą źródłem motywacji do dalszej pracy na treningach.

  Zawodniczkom życzymy dalszego rozwijania wyjątkowej pasji i kolejnych sukcesów sportowych, a rodzicom satysfakcji i dumy z osiągnięć córek.