Wydarzenia


  Piątek 9 lipca 2021

  Najstarsza mieszkanka Gminy Wielopole Skrzyńskie świętowała 101 urodziny

  Któż nie chciałby, aby spełniło się najpopularniejsze życzenie urodzinowe – „sto lat”?  Wielu o tym marzy i jednocześnie niewielu jest to dane.


  Wśród nas jest jednak osoba, w przypadku której życzenia te już rok temu straciły na aktualności. Wyróżnioną przez los jest Pani Antonina Darłak, mieszkanka Wielopola Skrzyńskiego, która 9 lipca osiągnęła 101 rok życia.

  Z tej wyjątkowej okazji z najlepszymi życzeniami – zdrowia , pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności - Jubilatkę odwiedzili Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie Pan Marek Tęczar, oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Wielopolu Skrzyńskim Pani Danuta Szostak. Przekazali również list gratulacyjny, kwiaty oraz upominki. Bardzo dziękujemy Rodzinie Pani Antoniny za miłe przyjęcie w domu naszej Jubilatki.

  Serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu, życzymy Pani Antoninie na kolejne lata dużo dobrego zdrowia, cierpliwości w zmaganiu się z wszelkimi niedogodnościami dnia codziennego oraz jeszcze wielu lat zasłużonego odpoczynku w cieple rodzinnego klimatu.