Wydarzenia


  Czwartek 11 października 2018

  Pasowanie na Przedszkolaka dzieci z Samorządowego Przedszkola Krasnala Hałabały w Wielopolu Skrzyńskim

  11 października 2018 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrzyńskim odbyło się uroczyste pasowanie na Przedszkolaka dzieci z Samorządowego Przedszkola Krasnala Hałabały.


  Pasowanie na Przedszkolaka to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu każdego dziecka, które rozpoczyna swoją przedszkolną przygodę. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy poszły do przedszkola.  Podczas uroczystości Maluszki przedstawiły program artystyczny, w którym przepięknie zaprezentowały recytacje, śpiew i taniec. Małym artystom bacznie przyglądali się rodzice, którym z twarzy nie znikały uśmiechy. Dzieci wykazały się ogromną odwagą, występując przed tak liczną publicznością, która obdarowała naszych małych artystów gromkimi brawami. Odświętny strój i udekorowana sala podkreślały doniosłość wydarzenia.

  Następnie Pani Barbara Musiał Dyrektor Samorządowego Przedszkola Krasnala Hałabały dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka.

  W wydarzeniu uczestniczył również Pan Marek Tęczar - Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie, który pogratulował dzieciom pięknego występu, a następnie życzył najmłodszym i ich rodzicom,  aby ten pierwszy etap edukacji był początkiem wspólnej, pełnej sukcesu drogi, podczas której zawsze towarzyszyć będzie uczucie radości i zadowolenia.