Ogłoszenia


  Piątek 3 stycznia 2020

  Plebiscyt na najlepszych sportowców powiatu - oddaj głos na swojego faworyta

  Zapraszamy  kibiców sportowych, sympatyków sportu i sportowców, do wspólnej zabawy oraz  głosowania w organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Ropczycach VI już  Edycji Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego 2019 roku. 

  Zachęcamy do udziału w głosowaniu, ponieważ wśród nominowanych sportowców znajdują się również mieszkańcy naszej gminy. 

  Klikając poniższy link można zapoznać się z sylwetkami nominowanych kandydatów http://spropczyce.pl/page/show/2688,oddaj-glos-na-swojego-faworyta-


  Plebiscyt będzie prowadzony poprzez głosowanie internetowe za pośrednictwem portalu informacyjnego https://rrs24.net/   

  Na stronie głównej portalu widoczny jest duży baner informujący o konkursie, po jego kliknięciu użytkownik zostanie przeniesiony na specjalnie przygotowaną podstronę serwisu przeznaczoną do głosowania. Przed oddaniem głosu użytkownik musi zapoznać się z Regulaminem Konkursu i zaznaczyć opcję AKCEPTUJĘ REGULAMIN. Kolejnym krokiem jest podanie przez głosującego: e-mail, imię i numer telefonu. Następnie przechodzimy do właściwego głosowania.

  Plebiscyt rozpoczyna się 3 stycznia 2020 r. o godz. 8:00, a głosy na swoich faworytów będą mogli Państwo oddawać do 26 stycznia 2020 r. do godz. 24:00. Każdy uczestnik głosowania może złożyć jeden głos dziennie na swoich kandydatów w danej kategorii. Wśród głosujących zostanie rozlosowana nagroda.