Ogłoszenia


  Piątek 8 lutego 2019

  Plebiscyt Sportowy

  Szanowni Państwo,

  trwa głosowanie w Plebiscycie Sportowym na Najlepszego Sportowca Powiatu Ropczycko - Sędziszowskiego.
  Zwycięzcy zostaną wyłonienie w następujących kategoriach: Sportowiec Roku, Drużyna Roku, Talent Roku, Trener Roku oraz Działacz Sportowy Roku.


  Zachęcamy mieszkańców oraz wszystkich sympatyków sportu do głosowania w powszechnym głosowaniu za pomocą kuponów konkursowych, które ukazują się na łamach tygodnika "REPORTER". Kupony można dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą tradycyjną na adres Starostwa Ropczycko - Sędziszowskiego z dopiskiem "kupon".  Przypominamy również, że istnieje możliwość złożenia druku w Urzędzie Gminy w Wielopolu Skrzyńskim pok. nr 22. Głosowanie trwa do 22 lutego 2019 roku do godziny 15:30. Wśród uczestników Plebiscytu zostanie rozlosowana nagroda.

  Pełna lista kandydatów dostępna na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Ropczycach: http://spropczyce.pl/page/show/2241,przypominamy-ze-trwa-powiatowy-plebiscyt-sportowy

  Ogłoszenie wyników odbędzie się 5 marca 2019 roku podczas V Powiatowej Gali Sportu w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Małopolskim.