Aktualności


  Poniedziałek 18 grudnia 2017

  Rusza powiatowy plebiscyt na najlepszych sportowców z terenu Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego

  Zapraszamy wszystkich Mieszkańców Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego, kibiców sportowych, sympatyków sportu i sportowców, do wspólnej zabawy w organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Ropczycach Plebiscycie Sportowym.

  Zawodnikiem naszej gminy jest - Tomasz Cynarski - sms o treści S07

  Kategoria - piłka nożna LKS Pogórze Wielopole.

  Obecnie zawodnik drużyny seniorów LKS Pogórze w Wielopolu Skrzyńskim. Wychowanek klubu. W tej chwili pełni funkcję kapitana w pierwszej drużynie, zawodnik obdarzony bardzo dobrymi umiejętnościami technicznymi i mądrością gry.  Prawdziwy przywódca na boisku oraz w szatni.


  12 grudnia br. o godz. 15:00 uruchomiony został system głosowania sms. Będzie można oddawać głosy na wybranych kandydatów w sześciu kategoriach:

  1. Sportowiec Rok,
  2. Zespół Rok,
  3. Talent Rok,
  4. Trener Rok,
  5. Działacz Sportowy Rok,
  6. Mecenas Sportu,

  wyłonionych przez Kapitułę Konkursową.

  Zachęcamy Państwa do oddawania głosów na wybranych kandydatów pod numerem telefonu 664 079 001. W treści sms-a należy wpisać literę, np. Z wraz z dwucyfrowym numerem przypisanym do poszczególnych nominowanych, np. 04.

  Opłata za sms, wg. stawek Operatora. Plebiscyt rozpoczyna się 12 grudnia br. o godz. 15:00, głosy będą mogli Państwo oddawać do 10 stycznia 2018 roku do godz. 15:00.

  Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu w Plebiscycie Sportowym odbędzie się podczas IV Powiatowej Gali Sportu w dniu 26 stycznia 2017 roku w Centrum Kultury im. Józefa Mehoffera w Ropczycach