Wydarzenia


Sobota 10 lutego 2018

10 lutego 2018 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrzyńskim odbył się Bal Mistrzów Sportu. To cykliczna impreza organizowana przez Klub Sportowy POGÓRZE w Wielopolu Skrzyńskim.


Uroczystość jest doskonałą okazją do składania podziękowań sportowcom za reprezentowanie klubu w jego barwach w 2017 roku. Podziękowania dla piłkarzy wręczyli: Pan Marek Tęczar Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie oraz Pan Adam Kopala Prezes Zarządu LKS Pogórze w Wielopolu Skrzyńskim.

Następnie wręczono podziękowania dla sponsorów i osób, które w minionym roku wspierały klub z Wielopola Skrzyńskiego. Podziękowania wręczył Prezes Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy, Wiceprezes Podkarpackiego ZPN w Rzeszowie Pan Wiesław Lada. Podziękowania otrzymali również trenerzy oraz Kierownik drużyny seniorów.

Pan Marek Tęczar Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie wręczył również podziękowania przedstawicielom naszej gminy, którzy zdobyli miejsca na podium w Plebiscycie Sportowym Powiatu Ropczycko - Sędziszowskiego w poszczególnych kategoriach: Sportowiec Roku, Zespół Roku, Trener Roku oraz Mecenas Sportu.

Podczas uroczystości piłkarze wspólnie z działaczami wspominali poprzedni rok planując jednocześnie działania na kolejne miesiące.

{# #}