Wydarzenia


  Piątek 31 maja 2019

  Spotkanie integracyjne z okazji Dnia Dziecka w ramach realizowanego projektu pn. "Nowa Jakość Edukacji w Integracyjnym Przedszkolu Krasnala Hałabały”.

  31 maja 2019 roku w Siedlisku Janczar w Pstrągowej zorganizowano spotkanie integracyjne dla dzieci z oddziałów przedszkolnych objętych projektem unijnym pn. „Nowa Jakość Edukacji w Integracyjnym Przedszkolu Krasnala Hałabały”. Uroczystość przygotowano z okazji międzynarodowego „Dnia Dziecka”.

  W wydarzeniu udział wzięły dzieci z oddziałów przedszkolnych funkcjonujących przy Szkołach Podstawowych w Broniszowie, Gliniku, Nawsiu i Brzezinach, a także z Samorządowego Przedszkola Krasnala Hałabały w Wielopolu Skrzyńskim.


  Dla przedszkolaków przygotowano liczne atrakcje m.in.   warsztaty pszczelarskie połączone z pokazem motyli, gry i zabawy na świeżym powietrzu, spacer bryczką po okolicy, przejażdżkę konną na maneżu oraz poczęstunek.

  W spotkaniu uczestniczył również Pan Marek Tęczar Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie, który przekazał życzenia wszystkim dzieciom z okazji "Dnia Dziecka", a następnie wręczył przedszkolakom drobne upominki i słodycze.

  Dla najmłodszych uczestników był to dzień pełen niespodzianek i wspólnej zabawy z rówieśnikami.

  Niepowtarzalna atmosfera, piękna pogoda i wspaniała zabawa sprawiły, że ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników wydarzenia.

  Udział dzieci w wydarzeniu sfinansowano ze środków projektu pn. „Nowa jakość Edukacji w Integracyjnym Przedszkolu Krasnala Hałabały”. Projekt jest realizowany z udziałem środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WP na lata 2014-2020.