Ogłoszenia


  Wtorek 31 marca 2020

  Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie Pan Marek Tęczar w finale ogólnopolskiego konkursu na „Wójta Roku 2019”

  Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie Pan Marek Tęczar w finale ogólnopolskiego konkursu na „Wójta Roku 2019"

  Konkurs organizowany jest od 19 lat przez Program 1 Telewizji Polskiej S. A. Celem konkursu jest wyłonienie Wójta, który w 2019 roku wykazał się największymi osiągnięciami w pracy na rzecz swojej gminy.


  Konkurs podzielony jest na 2 etapy. W I etapie kapituła konkursu do dnia 15 marca 2020 wyłoniła 10 finalistów ze zgłoszonych wcześniej kandydatów. Kapituła oceniła kandydatów na podstawie nadesłanych zgłoszeń zawierających opis osiągnięć kandydata. W II etapie na podstawie wyników Głosowania SMS zostaje wyłoniony zwycięzca.

  Finałową dziesiątkę najlepszych wójtów 2019 roku wyłoniła kapituła w skład, której weszli między innymi przedstawiciele Kancelarii Prezydenta, Ministerstwa Rolnictwa, Samorządu, Wydawnictwa Duszpasterstwa Rolników, oraz Rolniczych Instytucji rządowych, Telewizji Polskiej a także Samorządu Rolniczego.

  Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy.

  Już samo zgłoszenie do konkursu stanowi ogromne wyróżnienie dla całej Gminy Wielopole Skrzyńskie i jest wspaniałą formą promocji naszej Małej Ojczyzny. 

  O tym, kto zostanie „Wójtem Roku 2019” zdecydują widzowie w głosowaniu za pomocą SMS.

  Prezentacja wyłonionych finalistów konkursu będzie prowadzona do 12 kwietnia 2020 roku na antenie Programu TVP1 każdego dnia o godz. 12:40 wyjątek to czwartek godz. 12:35 i niedziela godz. 8:25.

  Aby zagłosować na Wójta Gminy Wielopole Skrzyńskie Marka Tęczara należy do 12 kwietnia 2020 roku wysłać SMS o treści W10 pod numer 7150. Koszt SMS to 1,23 zł