Wydarzenia


  Poniedziałek 6 września 2021

  Wręczenie nagród laureatom konkursu „Połączmy siły i razem zwalczmy koronowirusa ’’

  5 września 2021 roku podczas uroczystości dożynkowych w miejscowości Broniszów odbyło się rozstrzygnięcie gminnego konkursu „Połączmy siły i razem zwalczmy koronowirusa ’’ oraz wręczono nagrody laureatom.


  Dla przypomnienia w konkursie mogli wziąć udział wszyscy mieszkańcy gminy, którzy zaszczepili się pierwszą dawką szczepionki przeciw Covid – 19 w terminie od 23 lipca do 1 września 2021 roku, a fakt ten zgłosili w urzędzie.

   

  W konkursie ufundowano cztery nagrody rzeczowe tj.: telewizor, pralkę, zmywarkę oraz lodówkę, o łącznej wartości nieprzekraczającej 6 tys. zł.

   

  Środki finansowe na zakup nagród zostały przekazane przez Wojewodę Podkarpackiego w ramach Funduszu Zwalczania Covid – 19.

   

  Zwycięzcami gminnego konkursu zostali:

  - Pani Sylwia Susz z Brzezin.

  - Pan Andrzej Koczela z Nawsia.

  - Pani Krystyna Olech z Wielopola Skrzyńskiego.

  - Pani Sylwia Szypuła z Nawsia.

   

  Celem konkursu była promocja szczepień przeciw Covid -19 wśród mieszkańców naszej gminy, a także zwalczanie zakażenia i zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa.

  Dlaczego warto się szczepić? Przede wszystkim, by chronić zdrowie swoje i innych, uniknąć ciężkich powikłań po zarażeniu i przyczynić się do szybszego znoszenia ograniczeń i powrotu nas wszystkich do normalnego życia.

  Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział natomiast laureatom gratulujemy wygranej.