Wydarzenia


  Środa 19 czerwca 2019

  Wycieczka dzieci z oddziałów przedszkolnych do Zagrody Edukacyjnej w ramach projektu pn. „Nowa Jakość Edukacji w Integracyjnym Przedszkolu Krasnala Hałabały”

  W dniach 13 oraz 18 czerwca 2019 roku dla dzieci z oddziałów przedszkolnych objętych projektem unijnym pn. „Nowa Jakość Edukacji w Integracyjnym Przedszkolu Krasnala Hałabały” zorganizowano wyjazd do Zagrody Edukacyjnej Ranczo w Pstrągowej.

  W wydarzeniu udział wzięły dzieci z oddziałów przedszkolnych funkcjonujących przy Szkołach Podstawowych w Broniszowie, Gliniku, Nawsiu i Brzezinach, a także z Samorządowego Przedszkola Krasnala Hałabały w Wielopolu Skrzyńskim.


  Było to kolejne spotkanie przedszkolaków na świeżym powietrzu. Dzieci korzystały z wielu atrakcji: wspólnie z opiekunami karmiły zwierzęta, podziwiały krajobrazy z wieży widokowej, bawiły się i sprawdzały swoje możliwości w parku linowym. Ponadto maluchy korzystały z placu zabaw oraz gier i zabaw z animatorem czasu wolnego.

  Zorganizowany wyjazd był dla dzieci wspaniałą okazją do dobrej zabawy z rówieśnikami i  nabywania nowych umiejętności oraz doświadczeń. Wycieczka dostarczyła  wszystkim  uczestnikom pozytywnych wrażeń.

  Wyjazd do Zagrody Edukacyjnej został sfinansowany ze środków projektu pn. „Nowa Jakość Edukacji w Integracyjnym Przedszkolu Krasnala Hałabały”.

  Projekt jest realizowany z udziałem środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WP na lata 2014-2020.