Informacja dla mieszkańców którzy nie odebrali worków
INFORMACJA
Wójt Gminy w Wielopolu Skrzyńskim informuje mieszkańców, którzy nie odebrali worków i kodów na śmieci w Nawsiu, Brzezinach, Broniszowie i Gliniku że będą mogli je pobrać 26.06.2026r. w Wielopolu Skrzyńskim (GOKIW-sala od strony parkingu) oraz od 6 lipca 2026r. w następujących miejscach:
- mieszkańcy wsi Wielopole Skrz. – w sklepie GS (obok poczty)
- mieszkańcy wsi Nawsie - w sklepie GS (Nawsie dół)
- mieszkańcy wsi Brzeziny - w sklepie GS (Brzeziny Rynek)
-mieszkańcy wsi Broniszów - w sklepie GS (Broniszów)
-mieszkańcy wsi Glinik - w sklepie prywat. (u P. Bieszczad)
Mieszkańcy, którzy nie wykorzystali worków i kodów poprzedniej firmy mogą je napełnić śmieciami, nalepić pozostałe kody i wystawić w dni odbioru.

