Aktualności


  Poniedziałek 4 października 2021

  Tradycyjne - Lokalne - Naturalne

  Zachęcamy Państwa do korzystania z internetowego portalu produktów lokalnych pn. Tradycyjne... Lokalne... Naturalne…

   

  Portal prezentuje szereg wyselekcjonowanych produktów oferowanych przez podmioty działające na obszarze Ziemi Lubaczowskiej oraz Lokalnej Grupy Działania C.K. Podkarpacie w tym również obszaru Gminy Wielopole Skrzyńskie.


  Portal pełni rolę serwisu ogłoszeniowego, na którym można zamówić/zarezerwować dany produkt kontaktując się bezpośrednio z ogłoszeniodawcą, ale równocześnie daje możliwość znalezienia rynku zbytu również dla swoich produktów.

   

  Użytkownicy mogą tutaj zaoferować naturalne produkty pochodzące z własnych gospodarstw, tradycyjne wyroby kulinarne, prace artystyczne z dziedziny malarstwa współczesnego, grafiki, fotografii artystycznej, rzeźby, biżuterii, ceramiki oraz rękodzieła artystycznego, a także naturalnych kosmetyków, środków czystości, branży turystycznej itp

   

  Korzystanie z serwisu jest darmowe i bardzo proste – jeżeli osoba chce zapoznać się z ofertą wystarczy, że wejdzie na stronę www.nasze-lokalne.pl/ natomiast użytkownik, który chciałby zaproponować swój produkt, musi dodatkowo wypełnić krótki formularz rejestracji.

   

  Pomysłodawcą utworzenia portalu oraz jego administratorem jest LGD Rozwój Ziemi Lubaczowskiej oraz C.K Podkarpacie.

   

  Portal powstał dzieki dofinansowaniu pochodzącemu ze środków PROW na lata 2014 - 2020.   

   

  Na stronie internetowej Gminy Wielopole Skrzyńskie w polecanych kategoriach i serwisach została uruchomiona zakładka Tradycyjne Lokalne Naturalne, która umożliwia bezpośrednie przeniesienie do przedmiotowej strony.


  Zapraszamy do odwiedzania i korzystania z portalu.