Ogłoszenia


  Środa 2 lutego 2022

  Podkarpacki Bazarek

  Zaproszenie na „Podkarpacki Bazarek”
  Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale informuje o cyklicznie (raz w miesiącu) organizowanym „Podkarpackim Bazarku” .
  Inicjatywa ta ma przede wszystkim realizować koncepcję bezpośredniego kontaktu rolnika z konsumentem. Dotyczy ona szczególnie producentów rolnych, przetwórców, ogrodników, sadowników, pszczelarzy i rękodzielników prowadzących swoją działalność na terenie województwa podkarpackiego.


  „Podkarpacki Bazarek” umożliwia osobom pracującym w szeroko rozumianej branży rolniczej, sprzedaż swoich towarów i wyrobów, a także nawiązanie nowych kontaktów, które mamy nadzieję będą pomocne w rozwoju ich gospodarstw.

  „Podkarpacki Bazarek” nie jest adresowany do hurtowników czy pośredników zajmujących się handlem płodami rolnymi, tylko do indywidualnych producentów oraz wytwórców zdrowej i ekologicznej żywności, a także twórców ludowych.

  „ PodkarpackiBazarek” odbędzie się 12 lutego 2022r. na terenie Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

  Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale, gdzie można zapoznać się ze szczegółami oferty: https://www.podrb.pl/.../czwarta-edycja-podkarpackiego...