Ogłoszenia


  Poniedziałek 30 sierpnia 2021

  Podsumowanie akcji - Mobilny Punkt Szczepień w Gminie Wielopole Skrzyńskie

  30 sierpnia  2021 roku w godz. od 8.00 do 12.00 na placu przy budynku Urzędu Gminy w Wielopolu Skrzyńskim przeprowadzono akcję szczepień przeciw COVID-19,  w specjalnym mobilnym punkcie szczepień.

  26 osób, głównie mieszkańców naszej Gminy,  przyjęło szczepionkę,  po uprzedniej konsultacji z lekarzem z zespołu medycznego.  Zainteresowani mogli skorzystać z preparatów dwóch firm: Pfizer oraz Johnson&Johnson.  Szczepienie odbyło się zgodnie z przyjętą procedurą.


  Inicjatorem akcji była Wojewoda Podkarpacki Pani Ewa Leniart, a partnerami : Gmina Wielopole Skrzyńskie za pośrednictwem miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej  oraz AUTOSAN sp. z o.o.

  Bardzo dziękuję uczestnikom oraz wszystkim osobom, które przyczyniały się do zorganizowania dzisiejszej akcji szczepień w Wielopolu Skrzyńskim. To dzięki Waszemu zaangażowaniu i szczepieniom możemy uniknąć najgorszych skutków pandemii koronawirusa, dlatego cieszy mnie każda kolejna zaszczepiona osoba – Marek Tęczar Wójt Gminy Wielopole Skrzyńskie.